+420 777 161 426

Aktuality

Nové diagnostické lehátko pro váš maximální komfort

15. 08. 2020

Pokud se chcete cítit bezpečněji při cvičení, snáze dosáhnout vytyčených výsledků ve formování vaší postavy či eliminovat často bolestivé odchylky vašeho pohybového aparátu, rozhodně přijďte ke mně na komplexní diagnostiku!

Na základě vyhodnocení komplexní diagnostiky sestavím tréninkový plán šitý na míru  vašim individuálním potřebám. Sníží se tak rizika zranění při nesprávně nastaveném cvičebním plánu a naopak nasměrujeme cvičební cíle směrem, který povede k nejlepšímu výkonu a adekvátní nápravě vašeho pohybového aparátu. 

 

Na novém lehátku se navíc budete i při diagnostice cítit velmi pohodlně 🙂

Fitness centra opět otevřena!

04. 05. 2020

Máte pocit, že jste během karantény přibrali a chcete to změnit? Potřebujete rozhýbat ztuhlé svaly či dát si pořádně do těla? Přijde za mnou do Form Factory Fitness na Vinohradské a něco s tím společně uděláme! Kromě cvičebního úboru nezapomeňte na roušku 😉

Nyní trénuji online , připoj se i ty!

04. 04. 2020

I v době koronavirové si lze kvalitně zatrénovat, a to v podobě řízeného video tréninku. Nenech nedostatkem správného pohybu své tělo oslabit a přispěj ke zlepšení imunity zdravým pohybem!

  •  

Čím se řízený video trénink odlišuje od volně dostupných online videí, které se v poslední době rozmnožily v hojném počtu na YouTube či sociálních sítích?

  • I přes video hovor zvládneme alespoň zjednodušenou diagnostiku a úvodní rozhovor, který je nezbytný pro sestavení takového tréninku, který bude mít smysl, bude efektivní a hlavně bezpečný.
  • Na základě diagnostiky ti sestavím na míru tréninkový plán podle tvých potřeb, požadavků a samozřejmě vybavení, které máš doma k dispozici.
  • Během celého tréninku budeš pod stálým dohledem profesionálního trenéra, který ti poskytne potřebnou oporu a zpětnou vazbu.
  • Díky vzájemné interakci můžeme společně průběžně pracovat na tvém rozvoji.